12.03.2019

Как чистить бархатную мебель: Заказать химчистку мебели в Киеве и области

Как чистить бархатную мебель: Заказать химчистку мебели в Киеве и областиЗаказать химчистку дивана либо другой мягкой мебели Киеве

Вы можете заказать химчистку мягкой мебели по телефонам:

063-816-25-48

095-176-91-10

097-169-26-76

Вибираючи оксамитову меблі, ви вибираєте сміливий стиль в своєму просторі — не можна ігнорувати її м’який блиск, насичений колір і вроджену елегантність.Але присутність оксамиту так само означає, що будь-який знебарвлення або плями дуже сильно помітні. На сайті Cleanings.biz ви можете запитати про оксамитових диванів і стільців або скинути вашу фотографію для огляду, так як краще запитати поради, як почистити оксамитову меблі?

За словами Михайла Мисар, глави компанії по хімчистки м’яких меблів домашнього інтер’єру, перше, про що ви повинні подумати, це те, що насправді абсолютно не пов’язано з меблями.

«Якщо ви вибрали яскравий, багато пігментований колір, наприклад, темно-синій або зеленувато-жовтий, ми рекомендуємо уникати прямих сонячних променів, які можуть привести до вицвітання тканини», — говорить він.

Технологія віконних плівок, які блокують сонячні промені без блокування вашого огляду, покращилася і може стати ще однією можливістю для вивчення».

Читайте далі, щоб дізнатися, як чистити оксамитову меблі і захищати її від зносу і тих неминучих розливів.

Як почистити оксамитову меблі

матеріали:

  • вакуум
  • абсорбуюча тканину
  • Мило і вода або засіб для чищення оббивки
  • М’яка кисть

1. Пилососити тканину

точки зору регулярного технічного обслуговування, все, що вам потрібно зробити з самим виробом, це дати йому гарну запилювання. «Ми рекомендуємо регулярно пилососити», — каже Михайло. «М’яка щітка також може послабити поверхневий бруд і стерти її».

2. Якщо що то розлили

Якщо хтось випадково пролив свій коктейль на кушетку, Михайло пропонує негайно промокнути це місце чистою сухою вбирає тканиною.

3. Тест чистячих засобів

Якщо засохлу пляму дивиться вам в обличчя, і ви просто не можете нічого з цим вдіяти, протестуйте чистячі засоби (навіть просте мило і воду) в прихованому місці, щоб переконатися, що вони не зіпсують тканину.

Змішайте мило і воду, щоб створити пенообразний розчин. Використовуйте м’яку тканину, щоб промокнути пляму з піною. Дайте тканини повністю висохнути.

4. Почистити тканину

«Как только бархат высохнет, используйте мягкую сухую кисть в направлении кучи, чтобы восстановить ее направление », — говорит Михаил.«Як тільки оксамит висохне, використовуйте м’яку суху кисть в напрямку купи, щоб відновити її напрямок», — каже Михайло.

5. Зверніться до професіонала

«Найкраще професійно очистити всю деталь, щоб колір залишався рівномірним», — пояснює він. «Щоб ваша оксамитова меблі залишалася в оптимальному стані, її необхідно професійно очистити чистими, безводними розчинниками». Замовте хімчистку м’яких меблів і розслабтеся, розслабтеся і насолоджуйтеся своєю новою оббивкою.

Вы можете заказать у нас химчистку мягкой мебели по следующим ссылкам:

Переходите для заказа в Киеве по ссылке —> Химчистка дивана Киев

Переходите для заказа на Троещине по ссылке —>Химчистка дивана Троещина

Переходите для заказа Софиевская Борщаговка и Петропаловская Борщаговка по ссылке —>Химчистка дивана Борщаговка

Переходите для заказа Вишневое, Ирпень, Буча —>Химчистка дивана Вишневое,Ирпень,Буча

Вы можете заказать химчистку мягкой мебели по телефонам:

063-816-25-48

095-176-91-10

097-169-26-76